پوزه به شیشه ای که او را از استادش جدا می کند فشار می آورد ، لورنزو برای 42 روز تحت مراقبت های ویژه برای کوید در بیمارستان بلکول در ویتربو بستری شد. لی چیکا ، یک خودروی مرزی و قهرمان اصلی این شگفتی ویژه که پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی تصمیم گرفتند به دلیل ویروس کرونا به یکی از بیماران خود که چند هفته در بیمارستان بستری بود ، بدهند.

تعجب او است ، سگ کوچک چیکا ، که به بیمارستان منتقل شد و توانست از طریق شیشه به استقبال ارباب خود لورنزو برود، هنوز در مراقبت های ویژه است ، اما شرایط آنها در حال بهبود است. تصاویر چیکا که روی دو پا ایستاده است ، پوزه او را به شیشه ای که او را از استاد محبوبش جدا می کند فشار داده است ، توسط Viterbo’s ASL در فیس بوک قرار گرفت و در حال حرکت است. خود لورنزو از پزشکان خواست که سگ مورد علاقه اش را ببینند، و گرچه از راه دور آرزویش برآورده می شود.


این جلسه به لطف تعهد متخصصان بیمارستان Viterbo در ایمنی برگزار شد – پیام در شبکه های اجتماعی را می خواند – که با قبول درخواست فرد کمکی ، می خواست این داروی خاص را به بیمار “تجویز” کند ، امیدوار است که سلامتی او روز به روز بهتر شود. لورنزو ، 40 ساله ، داوطلب که اواخر ماه مارس بیمار شد و 42 روز تحت مراقبت های ویژه بستری شد. به نظر می رسد اکنون وضعیت وی در حال بهبود است و این تعجب پزشکان و پرستارانی که وی را معالجه می کنند برای او یک هدیه است و آرزوی بهبودی سریع است. و به چیکا محبوبش برگردید.

7 مه 2021 (تغییر 7 مه 2021 | 13:16)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *