اینتر به عنوان تعهد به جک ما ، بنیانگذار Alibaba ، که آثار او برای دو ماه از دست رفته است. این سنتز نهایی است. اما داستان بیانگرتر و شاید توضیحی است ریشه ریاضت اقتصادی تحمیل شده توسط جنگل های باشگاه میلان و تولد شایعاتی که برای فروش انکار شده است. این کار از 4 دسامبر آغاز شد ، زمانی که طبق یک پایگاه داده توسط آژانس اطلاعات اعتباری پکن ، به نقل از برخی رسانه های محلی ، کارآفرین چینی جیندونگ ژانگ ، 57 ساله ، صاحب اینترمیلان و پسرش کانگیان (استفان) 29 ساله ، رئیس جمهور در این باشگاه ، آنها جواهرات خانوادگی (اما نه غول تجارت Suning.com) را در شرکتی از گروه Alibaba شرط بندی کردند.

گاوصندوق تحت ضمانت است

در این روز ، دو ژانگ به همراه شرکتشان از نانجینگ رانکسیان در یک طرف میز نشسته اند ، در حالی که در طرف دیگر نمایندگان Taobao (چین) شرکت نرم افزاری ، eBay چینی حضور دارند. اولی 100٪ سرمایه صندوق ایمنی خانواده Suning Holdings Group (SHG) را سرمایه گذاری کرد: 51000 سهم جیندونگ ژانگ ، 39000 پسر و 10 هزار سهم Runxian ، با ارزش اسمی کل 1 میلیارد یوان ، معادل حدود 130 میلیون یورو. . آنالوگ (نقدینگی؟) چیست هنوز یک رمز و راز است. اما ارزش بازار دارایی های خانواده احتمالاً بسیار بیشتر از اسمی است. علاوه بر بقیه ، صاحب گروه 65000 سهم Suning Real Estate خود را روی بشقاب می گذارد. SHG ، جایی که این مجموعه خانوادگی متمرکز است ، از جمله اینتر (بنابراین سهام مربوط به سهام کنترل باشگاه Nerazzurri است) ، با توجه به Suning.com ، شرکتی با 35 میلیارد یورو درآمد و بیش از 8000 فروشگاه تجهیزات الکتریکی تحت مدیریت.

نراتزوری و Taobao

بنابراین Taobao-Alibaba عرضی شد: از یک طرف ، یک سهامدار مهم (19.9٪) از گروه ذکر شده ، و از سوی دیگر ، سهام SHG خانواده امن را که وثیقه 3.98٪ از همان گروه ذکر شده را به عنوان وثیقه گرفت. به نظر می رسد چیزی فراتر از یک معامله تجاری عادی است. تحت کنترل SHG املاک و مستغلات ، خدمات مالی و فعالیت های ورزشی بزرگی با حق فوتبال اروپا برای چین است ، جیانگسو با شکست دادن فینال گوانگژو اورگراند فابیو کاناوارو اولین قهرمانی فوتبال چین را در سال 2020 به دست آورد. و بعد اینتر ، که SHG به طور غیرمستقیم 68٪ (31٪ در کیمن ، متعلق به صندوق LionRock) است. همه چیز در 4 دسامبر از یک طرف جدول به سمت دیگر حرکت می کند ، در نتیجه سرمایه مزرعه خانوادگی و بنابراین کنترل مرکز آبگرم FC Internazionale Milano ، اکنون در Taobao پارک شده است ، که دارای آن است (اما نه) برای محافظت صریح اعتبار یا یکی از حقوق قراردادی او

یک معامله تجاری عادی

ما باید این را به یاد داشته باشیم پنج سال پیش ، نرم افزار Taobao (چین) با پرداخت 4.6 میلیارد دلار ، 19.99٪ از Suning.com را گرفت و از این امر مستثنی نیست که نسبت تعهد جاری را می توان دقیقاً در قرارداد اشتراک سهام منعقد شده در تاریخ 9 آگوست 2015 بین طرفین یافت. بنابراین ، همانطور که گفتیم ، معلوم نیست که آنالوگ محتوای تعهد شده یا حتی وثیقه توافق نامه چه بوده است. Taobao شناخته شده است. به عنوان مثال: چه کسی حق رأی دارد؟ قرارداد چقدر است؟ تعهد سهام عدالت – طبق گفته گروه نانجینگ – یک توافق نامه تجاری عادی است که هیچ تاثیری بر توسعه تجارت Suning.com و تجارت عادی ندارد. در واقع ، این عمدتا شامل فعالیت های این هولدینگ خانوادگی است که سخنگویان این گروه چیزی نمی گویند.

اعلامیه اوراق قرضه

می توان فرض کرد که خانواده برای تأمین نیازهای نقدینگی گروه بازرگانی تصمیم به جمع آوری پول نقد گرفته است: شایعاتی در مورد فشار بر سررسید اوراق قرضه در بازار منتشر شده است. این شرکت با استفاده از وجوه خرید مجدد اوراق قرضه خود به ارزش 2 میلیارد یوان ، آنها را کمی قبل از کریسمس هرس کرد. پیام قدرت و ثبات مالی. سهام در 6 سال گذشته از پایین ترین سطح خود سقوط نکرده و بازار همچنان محتاط است. همچنین وجود خواهد داشت جوهره بازگشت بسیار خسته کننده سرمایه های نجات بخشی که گروه ژانگ (2.56 میلیارد نفر) همراه با نام های بزرگ دیگر در گروه اورگراند ارائه داده اند، غول املاک و مستغلات چین در یک بحران نقدینگی جدی. به طور خلاصه ، یک مرحله بسیار ظریف برای تجارت آقای ژانگ: در کریسمس ، در یک سخنرانی داخلی توسط Suning ، وی گفت که طی چند سال آینده ما باید انرژی خود را بر تجارت اصلی خود بگذاریم.

جان و ما

یک مرحله حساس نیز به این دلیل است که کارآفرین ، سالها عضو شورای ملی ، پارلمان ملی تحت کنترل شدید حزب ، به عنوان یک شریک استراتژیک جک ما ، که در عوض مورد علاقه پکن قرار گرفت. در راس حزب کمونیست ، انتقاد تندی که ما در یک رویداد در 24 اکتبر در شانگهای انجام داده بود ، که در آن ، وی گفت که چین به دلیل نداشتن سیستم ، هیچ خطر مالی سیستمی ندارد و این خطر است. فشار پکن بر امپراطوری خود پیش از این مگا IPO گروه Ant (37 میلیارد دلار) ، Alibaba fintech را خراب کرده است. دو ماه از ناپدید شدن میلیاردر چینی از صحنه می گذرد و هیچ کجا موردی در رسانه های جهان گزارش نشده است. در همین حال ، پیام کنترل شدید هزینه از طرف ژانگ با صدای بلند و واضح اعلام شد. نراتزوری نیز به زودی اوراق قرضه خود را مجدداً تأمین خواهد کرد (375 میلیون سررسید در سال 2022).

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *