قبل از اینکه گره بخورددرخت کریسمس در میدان و سپس ، چند هفته بعد ، او را بردند یک ردیف کامل از چراغ های کریسمس آویزان از شاخ. گوزن مورد بحث حدود ده ساله است ، یک مرحله باشکوه از شاخ گوزن است و به نظر می رسد به ویژه مورد توجه نورهای رنگارنگ شهرداری قرار گرفته است. ویله باره، غوطه ور در پارک ملی ابروزو ، لاتزیو و مولیسه. که در آن قضاوت می شود که وجود دارد حدود 2000 گوزن اما هیچ یک از آنها تا امسال چنین کاری نکرده اند. به حدی که موسسه ای که از پارک مراقبت می کند در پستی که در پروفایل فیس بوک خود منتشر کرده است داستان عجیب و غریب را بیان کرده است.

بار اولهمانطور که او به خدمات پیک رئیس دفتر ارتباطات در پارک ، گوزن او رفته بود تا خودش را روی درخت کریسمس بمالد در حالی که آنجا ایستاده بود به دام افتاده (و خطر آزاد کردن آن). دامپزشک وارد عمل شد و پس از اطمینان به وی ، وی را آزاد کرد. اما درخت ، به دلیل بارش شدید برف ، بیش از حد انتظار در مرکز میدان ماند و حیوان وقت بازگشت و شستن دوباره داشت. این بار او به دام نیفتاد ، اما درگیر شد و در مرحله شاخ گرفتار شد ، یک خط طولانی از چراغ های کریسمس.

این بار دوم زیرا آزادی او به این آسانی نبود. ساکنان بلافاصله متوجه آن شده و آن را دارند به مدیران پارک گزارش شد اما ، همانطور که دفتر ارتباطات توضیح می دهد ، نزدیک شدن به او آسان نبود: گاهی اوقات خیلی دور بود ، دیگران می رفتند. بعد از هفته مشاهدات دیروز آنها سرانجام موفق شدند. دامپزشک و تیمش او را دارو کردند و سپس او را از زیر نور رها کردند.

1 فوریه 2021 (تغییر از 1 فوریه 2021 | 14:02)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *