آ کریسمس غیرمعمول برای یک اژدهای ریشدار. یک کپی از وایتسپس را درایو کنید وارد شد ، کمی سرد ، اما به طور کلی در سلامتی ، پاراگراف Parco Natura Viva توسط Busolengo. به احتمال زیاد ، او کل روز را در تاریخ 25 دسامبر درمنطقه خدمات شرقی مونت بالدو میلان-ونیز. هیچ کس نمی داند چگونه به آنجا رسیده است: شاید توسط شخصی که در پمپ بنزین متوقف شده بود ، آن را از دست داد. به آن را از پلیس راهنمایی و رانندگی ورونا بازیابی کنید، به کارگردانی فرمانده Girolamo Lacaniti ، که اولین درمان خود را برای او انجام داد و فراتر از آن آن را به دادگستری باغ وحش در ساحل دریاچه گاردا بسپارید.

ماجرا با پایان یافت پایان خوش برای خزندگان ، که در اصل از مناطق خشک استرالیای مرکزی بودند ، نمی توانست در دمای بیش از حد شدید دسامبر در شمال ایتالیا مقاومت کند. پس از مراجعه به دامپزشکی ، خزندگان قرنطینه شدند. او توضیح می دهد که نمونه ای مایل به قرمز است ، همچنین به رژیم غذایی مناسب نیز عادت کرده است کامیلو ساندری ، دامپزشک و مدیر فنی Parco Natura Viva – ولی میکروچیپ ندارد. یک بزرگسال 5 یا 6 ساله که به دمای بین 25 تا 30 درجه نیاز دارد: با گذشت زمان امروزه ، یک بار در خارج از خانه او بی حرکت مانده است تا انرژی خود را ذخیره کند و در شرایطی کمتر از بهینه زنده بماند. او هنوز نمی خواست غذا بخورد ، اما امیدواریم که به محض اینکه دوباره در پنجره جدیدی که مخصوصاً برایش ایجاد شده احساس امنیت می کند ، این کار را انتخاب کند.

اگرچه ممکن است این نام گمراه کننده باشد ، اما اژدهای ریش دار مانند اژدهایی که در داستان های خارق العاده زندگی می کنند به نظر نمی رسد: طول آن از 50 سانتی متر فراتر نمی رود و یک “ریش” معمولی در زیر چانه دارد که وقتی بخواهد نگرش های تهدیدآمیز داشته باشد ، می تواند گسترش یابد. این است حیوانات در معرض فروش رایگان قرار دارندتو می توانی به طور قانونی با گواهی خرید نگه دارید، اما ماجراجویی این خزنده می تواند موضوع مدیریت صحیح حیوانات خانگی را باز کند ، خصوصاً اگر عجیب و غریب باشند. شرایط عالی سلامتی عمومی این نمونه – توضیح می دهد Cesare Avesani Zabora ، مدیر علمی Parco Natura Viva – ما را به فکر یکی می اندازد ضرر تصادفی. با این حال ، نگهداری حیوانات عجیب و غریب به عنوان حیوانات خانگی در سالهای اخیر به طور گسترده ای گسترش یافته است و این خطر وجود دارد که با بحران اقتصادی که ما با آن روبرو هستیم ، ممکن است شخصی نگهداری آنها را دشوار کند.

27 دسامبر 2020 (تغییر 27 دسامبر 2020 | 12:55)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *