همیشه همان داستان: شما حیوانی غیرمعمول برای هوی و هوس خریداری می کنید و پذیرش سگ یا گربه خیلی پیش پا افتاده به نظر می رسد. سپس ، وقتی خسته شدید یا متوجه شدید که مدیریت آن مشکل تر از حد انتظار است ، آن را رها می کنید. یک عمل اسفناک ، هر چه باشد. برای ماهی و لاک پشت ، ما معمولا به دریاچه های پارک ها و باغ های عمومی می رویم. با این حال ، اگر خود را در دستان خود قرار دهید چه باید کرد اژدهای آب چینی؟ (در حال حاضر) یک مالک ناشناخته فکر کرد که آن را در جایی رها کند که افراد دیگری مانند آن وجود داشته باشد و شاید فکر کرد که این کار خوب است. و بنابراین او آن را در داخل گذاشت خانه غول ها از جانب پارک Natura Viva از بوسولنگو ، که قبلاً میزبان مارمولک های ناظر ، اژدهایان کومودو و لاک پشت های سیشل است. ولی ترک حیوانات جرم است و شخصی که مسئولیت این حرکت را حفظ می کند تا یک سال زیر خطر استهنر 727 از قانون کیفری

اژدهای آب که در ایتالیا نیز به آن معروف است سوت زد، از نام علمی Physignathus cocincinus، نوعی فروش رایگان است که می تواند تا یک متر رشد کند. نمونه موجود در Busolengo در بین سیستم های فنی غرفه که به نمونه های بزرگ عجیب و غریب اختصاص یافته است ، وحشت زده و گمراه شده است. وی توضیح می دهد که خزنده جوان می تواند بین یک تا دو سال سن داشته باشد و به نوعی فروش رایگان تعلق دارد. کامیلو ساندری، دامپزشک و مدیر فنی Parco Natura Viva. علی رغم ترس ، در شرایط خوبی قرار داشت و در منطقه ای درست زیر پیاده رو عابر پیاده قرار داشت که به اعتقاد ما نزدیک به آن رها شده است. با گزارش به مقامات ، ما همچنین روش دامپزشکی را شروع کردیم که در صورت ورود هر فرد از خارج ، باعث ایجاد انزوا و قرنطینه می شود. ما نمی توانیم بدانیم که در چه شرایط بهداشتی نگهداری شده است و باید از تبدیل شدن آن به وسیله بیماری برای حیوانات خود جلوگیری کنیم.


گونه های بومی چین و جنوب شرقی آسیا و همچنین همه گونه های به اصطلاح بیگانه می توانند عواقب جدی برای اکوسیستم بیگانه ای که در آن قرار داده شده داشته باشند. در طبیعت ، در نزدیکی دریاچه ها و جویبارهای آب شیرین در جنگل های آسیا یا در نزدیکی آن زندگی می کند و از حشرات یا گاهی پستانداران کوچک تغذیه می کند. دوستداران خزندگان که آن را به عنوان حیوان خانگی خریداری می کنند در ویترین مغازه ها و تراریوم از آن مراقبت می کنند. در صورت تضمین شرایط مناسب محیطی می تواند تا پانزده سال عمر کند. کوچکتر از ایگوانا است ، اما این بدان معنا نیست که با رسیدن به بزرگسالی ، کسی آن را بسیار حجیم بداند. کنار گذاشتن در طبیعت گونه هایی که از یک زیستگاه دیگر نشات می گیرند – تأکید می کند دکتر ساندری – نشان می دهد اولین تهدید برای تنوع زیستی محلی. پدیده ای که قبلاً قربانیان آن شده است ، به عنوان مثال در میان لاک پشت های اروپایی که توسط لاک پشت های آمریکایی محاصره شده اند ، که به دلیل انعطاف پذیری بسیار زیاد ، خریداری و سپس در دریاچه ها و پارک های شهر رها شده اند ، چند برابر شده اند. چه اتفاقی می افتد که مثال دیگری می آورد ، همچنین با سنجاب های خاکستری آمریکایی ، که حتی در سرزمین های ما با سهولت بسیار زیاد معرفی شده اند ، که قوی تر از قرمزهای اروپایی ، تمایل به ذخیره مواد غذایی دارند و نمونه های بومی را خشک می کنند ، که به تدریج پایان می یابد ، عقب نشینی یا تسلیم شدن.

Parco Natura Viva ارائه شده است کارابین جنگلی تصاویر دوربین مداربسته که اجازه می دهد تحقیقات آغاز شده و نویسنده ردیابی شودژست بی پروا

(در تصویر: نمونه ای از یک اژدهای آب بیگانه چینی و یک اژدهای کومودو که معمولاً در Casa dei Giganti در Parco Natura Viva زندگی می کند)

15 ژوئن 2021 (تغییر 15 ژوئن 2021 | 14:17)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *