هیوندای تایید کرده است که در حال مذاکره با کوپرتینو برای یک اتومبیل اپل است. نماینده این شرکت کره ای به CNBC گفت: “ما می دانیم که اپل با چندین سازنده اتومبیل در سراسر جهان از جمله هیوندای صحبت می کند.”ما هنوز در مرحله ابتدایی هستیم و هیچ تصمیم گیری نشده استاین نظر پس از نظر صریح روزنامه کره اقتصادی منتشر شد که در آن از توافقاتی برای تولید خودرو و باتری صحبت شده است و اگرچه عمومی است ، اما دو اثر فوری دارد. سهام در بخش موتور کره جنوبی 19 درصد افزایش یافت بعداً هیوندای بدون اشاره به اپل گفت: “هیوندای گفت:” ما درخواست همکاری بالقوه از شرکت های مختلف دریافت کردیم “و بدون آن ، توجه زیادی به اپل اتومبیل منفجر شد.

حدود ده سال است که در مورد اتومبیل امضا شده توسط اپل صحبت شده است ، اما به نظر می رسد پروژه تیتان ، همانطور که در کد آمده است) ، سرانجام در سال 2016 به تعویق افتاد. در اوایل سال 2020 ، او بازگشت تا در مورد آن صحبت کند و در پایان سال ، چندین گزارش در مورد نسخه آینده صحبت می کنند ، در حال حاضر در سال 2024 یا 2025 ، نفس برای دنیای خودرو. یک واقعیت نیز وجود دارد: اپل قبلاً کمپین خرید خود را آغاز کرده است، چندین تسلا سابق را استخدام کرد ، که احتمالاً وظیفه ایجاد ماشین را دارند (الون ماسک پیشنهاد کرد که در سال 2017 توسط اپل خریداری شود ، که به شدت رد شد).

تحلیلگران درباره فرود اپل در دنیای کاملاً جدیدی برای این شرکت اختلاف نظر دارند. برخی اشاره می کنند که تلفن های هوشمند ، رایانه ها و تبلت ها چرخه و حاشیه محصول کاملاً متفاوتی با دنیای خودرو دارند: زمان توسعه بسیار طولانی تر است، درآمد فوق العاده پایین تر و سپس شما باید با قوانین جهانی و محلی بی شماری که در دنیای فناوری وجود ندارد سازگار شوید. بهتر است ، به گفته آنها ، اپل از این بخش جلوگیری کند. از طرف دیگر ، تحلیلگران دیگر اشاره می كنند كه خلق اتومبیل انگیزه ای پنهان دارد. هدف این نیست که ماشین یا قطعات آن بفروشیم ، بلکه زمانی را که مردم در آنها می گذرانند “بخرید”. Project Titan به گونه ای مستقل طراحی شده است ، بنابراین اگر دیگر مجبور به رانندگی نباشیم چگونه و با چه کسی وقت خود را سپری خواهیم کرد؟ برنامه ها ، بازی ها ، مجموعه های تلویزیونی ، سیستم عامل های پخش جریانی و موسیقی ، همه زمینه هایی که اپل در آنها برتری دارد.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 17:46)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *