بسیاری بر این باورند که برای رسیدن به زمان های عالی ماراتن ، شما نیاز به فیش حقوقی آفریقایی و یک تعهد استثنایی به ضرر سایر فعالیت ها ، بیشتر کار دارید. برای انکار این ایمان ، الف دونده شهر ژاپن، به حرفه کارمند دولتکه بعد از هشت ساعت کار فقط یک بار در روز تمرین می کند. این در مورد است یوکی کاواوچی: فاش شده در ماراتن توکیو 2011 در 2 ساعت 08 ’37 به مقام سوم رسید “، او از همان زمان با زمزمه های طولانی در ماراتن زنگ زده است ، به طوری که به صد زیر 2 ساعت و بیست.

پیروزی در بوستون

کاواوچی می خواست این رکورد بدون شک بزرگ را در هوفو با یک دور عالی ، دومین بار در 2 ساعت 10 ’26 “، تقریباً دو سال پس از مسابقه آخر ، جشن بگیرد. نتیجه او می گوید که او بیش از یک سوم برنده شد. از جمله نسخه ای در بوستون در نسخه 122 ، که در سال 2018 زیر باران سیل آسا آمیخته با برف و باد شدید رخ داد ، وی در پایان مسابقه که ساعت 2 و 15 دقیقه 58 به پایان رسید ، گفت: “شرایط ایده آل برای من.” او همچنین می خواست بار دیگر تکرار کند که پس از کار می توان مسافت های طولانی را در سطح بالا دوید نیمه ماراتن (در هوک ، 1 ساعت 06 ’42 “) ، کاملاً پوشیده ، گویی که تازه از دفتر خارج شده است. در 38 ماراتن که برنده شد ، او موفق شد کمتر از 2 ساعت و ده بار شود و به رکورد شخصی خود در 2 ساعت 08 ’14 “نزدیک هشت سال قبل در سئول نزدیک شد.

کار لمس نشده است

اگر خودش بارها این موضوع را بپذیرد ممکن است احساس کند که او یک ورزشکار تمام وقت نیست. این واقعیت که برای او چنین نیست یک مزیت ذهنی است ، مجبور نیستید که یک روال طاقت فرسا را ​​پشت سر بگذارید ، هنگامی که مجبورید فقط به تمرینات فکر کنید. مرد ژاپنی به قدری به این تصمیم اطمینان دارد که بارها از دعوت و تملق اسپانسرها برای ترک شغل یا مرخصی برای رفتن به سطح حرفه ای خودداری کرده است. در نتیجه او نمی خواهد از آزادی ذهنی خود دست بکشد مجبور نیست با فشار حرفه ای که محدودیت هایی را برای او ایجاد می کند زندگی کند. “Citizen runner” ، این دونده شهری است که نام مستعار او است ، هیچ مربی ای وجود ندارد که او را دنبال کند و حتی یک تیم برای آموزش با او وجود ندارد: «من ترجیح می دهم بدون مربی و وزن تیم آزاد آزاد شوم. برخلاف حرفه ای ها ، من برای برنده شدن جوایز نقدی یا یافتن اسپانسر اقدام نمی کنم. می دوم تا رضایت شخصی خودم را برآورده کنم و خودم را به چالش بکشم. من نمی خواهم آزادی خود را از دست بدهم ». آزادی ای که اگر برای تیمی بدست بیاورد که مجبور باشد آنچه را که برایش به او گفته شده بود انجام دهد ، از دست خواهد داد.

7 ژانویه 2021 (تغییر 8 ژانویه 2021 | 09:42)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *