یافتن گربه پس از از دست دادن کار ساده ای نیست ، اما اگر هشت سال گذشته باشد ، یک معجزه است. چه اتفاقی برای مونیکا فرینی ، نوازنده ای از Faenza رخ داده استدر سال 2012 ، او ردیابی نارنگی خود ، گربه ای که 12 سال با او زندگی کرده بود را از دست داد. این غیرقابل تصور هفته گذشته اتفاق افتاد: به لطف Rifugio del Cane Enpa Faenza ، گربه ، اکنون پیر و نابینا ، توانست دوباره با صاحب خود متحد شود.

مونیکا فرینی در سال 2000 پس از دیدن وی در یک ویلای دوستانه در کشور ملاقات کرد و مانداراندو را با خود برد. این بچه گربه از همان کودکی شخصیت یک کاوشگر را داشت: علی رغم اینکه زن به او اجازه داد در باغ گردش کند ، او همیشه سعی می کرد فرار کند. در سال 2012 ، او یک روز در ماه نوامبر بیرون آمد و دیگر برنگشت. بی فایده بود که به دنبال او با آگهی های تبلیغاتی ، تبلیغات در روزنامه های محلی ، پست های رسانه های اجتماعی و دهان به دهان باشید: هیچ کس نتوانست در مورد مانداندو ، که میکروچیپ ندارد ، اخبار بدهد.

هشت سال و دو ماه بعد ، یک گربه بالغ در یکی از خیابان های شهر از خانه مونیکا پیدا شد.. برخی از رهگذران او را به محل محلی Enpa برده و وی را برای بررسی های لازم به دامپزشکان سپردند. متأسفانه ، او هیپوترمی ، کم آب و بسیار ضعیف بود – ماریا ترزا راوایولی ، رئیس Rifugio del Cane Enpa Faenza ، به کوریره توضیح داد – پس از بررسی آزمایشات ، او کاملاً نابینا بود اما پاسخ خوبی به درمان ها داد.

عکس های این حیوان در صفحه فیس بوک قرار گرفت انجمن Faenza و وقتی مونیکا آنها را دید ، بلافاصله این گربه را به عنوان نارنگی خود شناخت. من بلافاصله نارنگی را از روی عکس ها شناختم ، حتی اگر سالها گذشته بود. خانم فرینی توضیح می دهد سپس من با انجمن تماس گرفتم تا بتوانم با او ملاقات کنم. روشن نیست که این گربه بود که در سال 2012 ناپدید شد: اندکی قبل از ناپدید شدن ، ماندارینو قربانی یک حادثه شدید شد که از آن ویران شده خارج شد: مانیکا ادامه می دهد چشم خود را از دست داده و دچار شکستگی بینی و کام می شود. . شواهدی از نشانه های این حادثه را می توان یافت ، اما آنچه سرانجام وی را متقاعد کرد رفتار حیوان بود: بانویی که گربه را در خیابان پیدا کرد گفت وقتی حیوان را تحویل گرفت ، حیوان رنج می برد ، پنجه هایش را به دور گردن خود می اندازد و شروع به نوازش می کند. سرش را روی چانه اش گذاشت. رئیس جمهور روایولی توضیح می دهد که رفتار خاصی که دارای نارنگی نیز هست.

لحظه شناسایی بسیار احساسی بود: به محض اینکه گربه دیوانه صدای من را شنید و شروع به جستجوی من کرد – می گوید مونیکا – حالا در خانه ، خراب و خراب است. سلامتی او جدی است و او در حال حاضر 21 ساله است ، اما حداقل ما می توانیم به او عشق بازگردانیم. این زن هرگز امید خود را کاملاً از دست نداده بود: در این فاصله ، من چهار گربه را به فرزندی پذیرفته بودم و وقتی گربه آخر رسید ، گفتم: “و اگر ماندارین برگردد ، من پاشنه ام را کجا می گذارم؟” بسیاری پاسخ دادند که زمان زیادی گذشته است. اما در عوض ، به لطف قلب کسانی که او را جمع کردند ، اکنون خود را پیدا کرده ایم. اگر این تعداد افراد بیشتر بود ، شاید ما بیشتر اوقات داستانهایی از این دست را گوش می دادیم.

12 ژانویه 2021 (تغییر از 12 ژانویه 2021 | 16:33)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *