نام وی قبلاً در رسانه های آمریکایی تغییر نام داده است در حال (سگ)، کلمه ای که با ادغام مراسم تحلیف و سگ شکل گرفته است. سرگرد ژرمن شپرد – واقعاً – اولین سگی که توسط یک آشیانه برای عبور از آستانه کاخ سفید پذیرفته شد. بایدن که توسط زوج آینده ریاست جمهوری در سال 2018 پذیرفته شد ، از همراهی یک چوپان آلمانی دیگر به نام Champ لذت می برد ، که از سال 2008 عضوی از خانواده بوده و به زودی می تواند لذت ببرد شایعات – حتی گربه.

برای استقبال از رویداد بزرگنمایی

برای جشن ورود وی به کاخ سفید ، او سازماندهی شد رویداد بزرگ در 17 ژانویه، سه روز قبل از افتتاح رسمی جو بایدن ، 77 ساله ، برای ارائه آن به عموم مردم. این طرح توسط بیمه Pumpkin Pet و انجمن انسانی Delaware (Dha) در ویلمینگتون ، انجمنی که پناهگاه محل نگهداری چوپان آلمان را دو سال پیش اداره می کند ، تبلیغ شد. داوطلبان می گویند سرگرد بخشی از این امر بود بستر رها شده و در سلامتی ضعیف است. بایدن پس از دیدن درخواست تجدید نظر ما در اینترنت ، همچنین به پیشنهاد دخترش ، به آنها علاقه مند شد و او با ما تماس گرفت و تصمیم گرفت یکی از پیدا شدگان را به فرزندی قبول کند. ما بسیار خوشحالیم که از مایور در خانواده خود ، که این زوج پس از فرزندخواندگی اعلام کرده بودند ، استقبال می کنیم. و ما از انجمن بشردوستانه دلاور برای کار ارزشمندی که برای تعداد بیشماری از حیوانات انجام می دهد سپاسگزاریم.

سگ ها در حال بازگشت به کاخ سفید هستند

چهار سال پس از آزادی باراک اوباما ، که به همراه همسرش میشل ، دختران ساشا و مالیا و دو سگشان بو و سانی در کاخ سفید زندگی می کرد ، ایالات متحده بار دیگر رئیس جمهور دوستدار حیوانات دارد: دونالد ترامپ – در واقع – اولین رئیس جمهور در 120 سال گذشته که سگ اول نداشت (گسستن از سنتی که در سال 1897 توسط ویلیام مک کینلی آغاز شد). بایدن ماه ها پیش در توییتر خود نوشت: آمریکایی هایی هستند که # روز ملی گربه را جشن می گیرند ، دیگران # روز_سگ ملی را. رئیس جمهور ترامپ هیچ چیز را جشن نمی گیرد ، و این چیزهای زیادی در مورد او می گوید. اکنون وقت آن است که حیوان را به کاخ سفید برگردانیم.

از بز گرفته تا تمساح

در ماه سپتامبر ، درست قبل از انتخابات نوامبر ، گروهی تماس گرفتند دوستداران سگ برای جو ویدئویی سیاه و سفید 30 ثانیه ای از روسای جمهور جمهوری خواه و دموکرات – از جمله رونالد ریگان ، جورج دبلیو بوش ، بیل کلینتون ، جورج دبلیو بوش و باراک اوباما – را در آغوش سگ های خود جاودانه کرد و از بینندگان خواست تا مردان خود را عاقلانه انتخاب کنند. نحوه رای دادن به بایدن. با این حال ، گونه های بسیار متنوعی در کاخ سفید نگهداری می شدند. کدام مثال؟ از دو بز نانی و نانکو ، هدیه ای که به فرزندان رئیس جمهور لینکلن (1865-1861) به خاطر گریزلی های کوچکی که توماس جفرسون (1809-1809) از کاپیتان زابلون پایک در سال 1807 دریافت کرد ، هدیه داده شد ، تمساح ها را فراموش نکرد.

19 ژانویه 2021 (تغییر 20 ژانویه 2021 | 10:04 صبح)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *