چه کسی فکر می کند وقتی برای اولین بار با WWF ایتالیا در سال 1973 نبرد علیه نیروگاه های هسته ای را با کتاب “انرژی هسته ای – مرگ پاک” آغاز کردیم که ما هنوز باید با مشکلات مرتبط با این فناوری خطرناک روبرو شویم ، سرانجام توسط همه پرسی سال 2011؟

و با این حال ، مانند کابوس ها ، در اینجا میراث این نبرد باستانی نگران کننده من است. در سند اعلام فرضیه های توزیع مرکز ملی پسماندهای رادیواکتیو ، در میان 67 منطقه ذکر شده (از جمله اکثریت در توسیا از ویتربو) یکی از مواردی است که شخصاً شامل من و خانواده ام می شود. بنابراین ، به چالش کشیدن اتهام احتمالی برای مداخله طرفدار doma mea، من می خواهم روشن کنم که ما می خواهیم سازه ای را که متشکل از 90 مکعب بتن مسلح در مساحت 110 هکتار است ، به اضافه 40 “پارک فناوری” (شاید کمربند ایمنی اطراف کارخانه) قرار دهیم.

انبار برنامه ریزی شده ایجاد می شود (از جمله در لاتزیو علیا) در این VT.12 ، در شهرداریهای Vignanello ، Corchiano و Gallese. این چشم انداز زیبا از ویتربو توسیا شامل یک عمارت متعلق به خانواده بزرگ من است که در اوایل قرن بیستم توسط پدربزرگ و مادربزرگ پدری ایجاد شده است. در آن ، که سالها توسط قوانین کشاورزی ارگانیک اداره می شود و در منطقه بیور منطقه Faure و Via Amerina گنجانده شده است ، شامل دو اثر طبیعی است.

اولین مورد مربوط به Forre di Corchiano است و خانواده Pian Sant’Angelo (همچنین Oasi Wwf) ، جایی که خانواده ما همیشه با توجه به قوانین بنای طبیعی و محدوده زیست محیطی به چشم انداز و تنوع زیستی طبیعی توجه داشته اند ، از جمله حفاظت از بیش از 200 بلوط کوهستانی (نماد del Monumento Naturale) ، کاشت صدها متر پرچین برای محافظت از جانوران و کاشت گل به نفع گرده افشانی حشرات مانند زنبورها. علاوه بر این ، کل منطقه با میراث تاریخی و باستان شناسی ، از جمله ویا باستان آمرینا باستان ، چندین نکروپولیس و بناهای تاریخی Faliscan و Etruscan و قلعه Gallese ، در مرکز تاریخی شهرداری پراکنده است ، که به من شهروندی افتخاری در سال 2010 داد. قلمرو از دوران کودکی من می تواند تحت تأثیر چنین ساختار دست و پا گیر و متناقضی قرار بگیرد ، واقعاً باعث نمی شود شب بخوابم.

7 ژانویه 2021 | 07:42

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *