این کتاب که توسط لیونل باربر ، سردبیر سابق Financial Times نوشته شده است ، منتظر هستیم ببینیم آیا ناشر تصمیم دارد آن را به ایتالیایی ترجمه کند ، قدرتمند و لعنتی (که اگر قدرت لعنت کنم می توانیم آزادانه ترجمه کنیم) نیز شایسته توجه در کانال است. این اولین بار است که بسیاری از اطلاعات درباره جلسات وی با قدرتمندان روی زمین و امور اقتصادی صحبت می کند و جوگیرترین جوک ها را بیان می کند ، جزئیات جزئی و به موقع منتشر نشده است. باربر از سال 2005 تا 2020 ریاست سیتی را بر عهده داشت و با حوادث مهمی مانند بحران مالی جهانی برخورد می کرد، ظهور چین ، رونق شرکت های فناوری و Brexit. از نظر داخلی ، باربر همچنین با فروش کاغذ گروه پیرسون به نیکی ژاپن ، مرحله گذار را پیش می برد.

دیوید کامرون در کتاب لیونل باربر انتقاد کرد که چرا خطرات همه پرسی Brexit را نمی فهمد و بنابراین نمی تواند انگلیسی ها را درک کند: یک شوخی رقت انگیز برای رانندگان تاکسی هندی
دیوید کامرون در کتاب لیونل باربر انتقاد کرد که چرا خطرات همه پرسی Brexit را نمی فهمد و بنابراین نمی تواند انگلیسی ها را درک کند: یک شوخی رقت انگیز برای رانندگان تاکسی هندی “انتقام” از نویسنده ای است که به او احترام گذاشته است (عکس از گتی)

نکاتی برای کار با سیاستمداران

پانزده سال متوالی در جهت یک روزنامه کم نیست ، به علاوه باربر به درستی یک داستان موفقیت در مورد چگونگی هدایت روزنامه در دنیای دیجیتال در میان معدودی در اروپا تلقی می شود و بنابراین تصور اینکه کتاب شما آسان است در یک شب برای مدیران فعلی یا جاه طلب تبدیل می شود. همچنین ، از آنجا که باربر به طور غیر مستقیم توصیه های زیادی در مورد نحوه تماس با ناشران خود ، تشکیل تیم امضای خود و تأیید سیاستمداران ارائه می دهد. با این حال ، همه اینها آسان است ، بدون پنهان کردن اشتباهات و به ویژه بدون تصور اینکه او تظاهر می کند که یک اقتصاددان است.

مردم ، کلید داستان دوران است

بیش از اسلایدهای همه جا حاضر ، داستان باربر به نفع افرادی است که به کلید طرح بندی تحولات زمان او تبدیل می شوند. آره او پنهان نمی کند که تونی بلر را دوست داشته و از جرمی کوربین می ترسد اما او شک دارد که انتقادات مغرضانه اعضای کلاسیک حزب کارگر مانند گوردون براون را اغراق کرده و بیش از حد به دیوید کامرون نزدیک است زیرا او فرهنگ سیاسی خود را مشترک است. و بنابراین تصادفی نیست که در پایان فریبنده ترین زمینه ، انتقام تقریباً پس از مرگ ، نخست وزیر را قهرمان اصلی می داند ، که خطرات همه پرسی Brexit را نمی فهمد و بنابراین نمی تواند انگلیسی ها را درک کند. این تقریباً یک طرح است: باربر به كامرون توصیه می كند تا برای بهبود روابط با هند محدودیت های ویزای ورود را كاهش دهد و گفتگوی وی ، سرد ، پاسخ می دهد: “ما نیازی به وارد كردن رانندگان دیگر تاکسی نداریم.”. لعنت قدرتمند.

5 فوریه 2021 (تغییر در 5 فوریه 2021 | 00:12)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *