شورش معلمان دبیرستان جمع شده در هماهنگی معلمان رم و لاتزیو در رم آغاز شد ، آنها نامه ای سرگشاده به وزیر آموزش و پرورش لوسیا آتزولینا و فرماندار لاتزیو نیکولا زنگاریتی خواستار یک جلسه عمومی در مورد مسائل بحرانی مزمن مدرسه شدند: آنها می گویند که پول و اصلاحات لازم است. 100 معلم سند را امضا می کنند ، اما در پایتخت یک بسیج متقابل وجود دارد ، نه تنها در میان دانشجویان اعتصابی ، بلکه در میان معلمان نیز که بیش از حد است. در حقیقت ، اکثر مدارس و معلمان قبلاً پیشنهادهایی را برای به چالش کشیدن شرایط بازگشت به حضور در لاتزیو در 18 ژانویه تصویب کرده اند: مشکل ورود مضاعف ، به ویژه ساعت 10 صبح ، که خیلی دیر در نظر گرفته شد ، وسایل ازدحام ، خطرات ناشی از ناهار پیشخوان بدون ماسک و غیره برخی از معلمین که در حال حرکت بودند ، یک دادخواست آنلاین نیز راه انداخته بودند: بله ، اما فقط در صورت ایمن بودن ، خواستار برگزاری مدرسه در آنجا شد ، در غیر این صورت پدر بهتر خواهد شد. و اکنون ، در 18 ژانویه ، این هماهنگی جدید به طور رسمی متولد می شود.

از “covidiot” تا “zoombombing” ، کلمات سال 2020 مطابق فرهنگ لغت آکسفورد
واژگان و روحیه زمان
رانش ویسکونتی

این آخرین نامه سرگشاده ، خطاب به وزیر و زینگارتی ، در اصل توسط معلمان ویسکونتی ، یک دبیرستان تاریخی در مرکز ، که رتبه بندی ادوسکوپیو در میان بهترین ها دارد ، تصور شده است و سپس به بسیاری از مدارس دیگر ، از جمله سایر ویرجیل ، سقراط ، مورگانی ، تالس ، ویوونا ، ماکیاولی ، کنویتو ویتوریو امانوئل … سندی با دامنه سیاسی و ملی بیشتر از پیشنهادهای مفصل درباره واقعیت روم که قبلاً در دست انتشار است ، که نیاز به تأملات میان مدت موسسات در مورد آینده این کشور دارد. مدرسه آنها توضیح می دهند که انتخاب برای ایجاد هماهنگی واقعی “از نیاز به مداخله در بحث عمومی در مورد مسائل مهم منسوخ شده مدرسه امروزه ناشی می شود ، که فقط از بحران همه گیر آزار یافته است.”

معنی و داده ها برای عفونت ها

تأثیرات بهداشتی و آموزشی کاهش فاجعه بار خطی رفاه ، که منجر به یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در اروپا و ثبت روزهای آموزش حضوری شده است ، محکوم است. مدرسه مخارج ad infinitum ، كه به عنوان مشكل نظم عمومي تلقي مي شود ، به جاي اينكه در مركز سازمان اجتماعي قرار گيرد ، به يك عملكرد باقيمانده ، به سادگي يك ظرف اجتماعي ، مجبور مي شود كه يك دولت بينابيني باشد ؛ شعارهای مدرسه تعطیل ، که باید به هر قیمتی “باز” ​​باشد ، در نتیجه این اقدامات ضروری ، بدون هیچ برنامه ریزی ، به سادگی به یک مدرسه کوتاه تر تبدیل می شوند ، همیشه در منطق عدم پذیرش همه حقوق ». بنابراین ، امید این است که هماهنگی همه م componentsلفه های مدرسه برای مقابله با مشکلات به طور کلی وجود داشته باشد. سرمایه گذاری و اصلاحات در چندین جبهه لازم است تا کلاسهای کم جمعیت ، مرور کلاسهای رقابت معلمان ، برنامه های وزرائی که به طور م withثر با معلمان به اشتراک گذاشته می شوند ، شرایط جدید قرارداد. سپس در مورد حمل و نقل عمومی ، امنیت بهداشت در مدارس منفرد و تبادل داده ها در مورد عفونت ها اقدام می شود. اساتید در پایان گفتند: “ما می خواهیم با نهادها جلسه عمومی داشته باشیم.”

29 ژانویه 2021 (تغییر 29 ژانویه 2021 | 16:06)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *