سس بیماران روانپزشکی. بیماری همه گیر Covid-19 خدمات بهداشت روان را به بحران می کشاند. طبق مطالعه انجام شده توسط OpenPolis. همه خدمات نتوانسته اند جایگزینی آنلاین برای مراقبت های روانپزشکی و پشتیبانی روانی که قبلاً به صورت حضوری ارائه شده بود ، فراهم کنند. راه حلی که همیشه برای همه گزینه معتبری نیست. فقط 75 درصد خدمات قادر به برقراری ارتباط با بیماران بودند. همانطور که ترزا ملواریو ، روانپزشک و رئیس مرکز روز Botteghe d’Arte و موزه هنر پائولو پینی گفت: بدیهی است که موارد استثنایی نیز وجود دارد. https://www.mapp-arca.it/attivita.php)، از بخش بهداشت روان در Niguarda. ما فقط در اولین قفل بسته شدیم و فعالیتهای هنری و موسیقی درمانی را از طریق بزرگنمایی ادامه دادیم. ما سپس پروتکل های ایمنی را برای همه ، بیماران ، اپراتورها و هنرمندان داوطلب بازگشایی کردیم و باید بگویم که همکاری استثنایی از بیماران و مردم عادی وجود داشت ، که من دیدم تنها چند مورد از عقبگرد است که بلافاصله بازیابی کردیم. واقعیت باقی مانده است که منابع مراقبت روانی حتی قبل از همه گیری ناکافی بوده اند. بحرانی که با Covid-19 درگرفت به ویژه برای افرادی که به خدمات روانپزشکی و روانشناختی نیاز داشتند دشوار بود. در طول موج اول عفونت ها ، تقریباً در همه کشورهایی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) آنها را تحت نظارت دارد ، یک یا چند سرویس به بیماران با مشکلات سو mental مصرف ذهنی ، عصبی یا دارویی اختصاص داده شده است. طبق مطالعه سال 2015 رصدخانه جهانی WHO در مورد کمک آنلاین ، فقط فنلاند ، هلند و سوئد دارای برنامه های ملی روانپزشکی بودند. از طرف دیگر ، ایتالیا به همراه کرواسی و لیتوانی هنوز در سال 2015 برنامه ای نداشتند ، بلکه فقط ابتکارات پراکنده یا غیررسمی بودند.

روانپزشکی سیندرلا

اریکا پولی ، روانپزشک میلان توضیح می دهد که ، از یک طرف ، در مورد بهداشت روانی ، حتی در موسسات در هنگام شیوع بیماری ، چیز زیادی گفته نشده است. WHO اکنون به تازگی یک نظرسنجی را با استفاده از پرسشنامه ای برای ارزیابی وضعیت روانی همه افراد در رابطه با بیماری همه گیر آغاز کرده است ، نه فقط بیماران روانی که تحت تأثیر چیزی قرار نگرفته اند. علاوه بر این ، همانطور که قابل پیش بینی است ، همه گیری بیماری آسیب های روانی موجود را تشدید کرده است ، در حالی که خدمات به دلایل بازداشت و محدودیت ها ، از بین بردن ماده اصلی ، که حضور فیزیکی بیمار است ، کمتر کار کرده است. پولی نتیجه گیری می کند ، با توجه به یک نکته مثبت ، ما دیده ایم ، البته ناهموار ، چگونه افراد حرفه ای با وجود تصمیمات معمول با نبوغ ایتالیایی واکنش نشان دادند. خلاقیتی که به اندازه کافی توسط نهادها پشتیبانی نمی شود.

لیست های انتظار

بیماری همه گیر انقلابی در مراقبت های بهداشتی از جمله بهداشت روان ایجاد کرده و همچنان مشکلاتی را ایجاد می کند. تعداد ملاقات ها از ماه ژوئن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، گفت: فلیسه جاسوولی ، روانپزشک در بیمارستان دانشگاه فدریکو دوم در ناپل. علاوه بر تعدیل نیرو در خدمات بهداشت روان ، تقاضای کمک از افراد دارای مشکلات بهداشت روان نیز به طرز چشمگیری کاهش یافته است. من پیش بینی می کنم اختلالات اضطرابی نتیجه استرس و تنشی باشد که هر یک از ما با آن روبرو هستیم. اختلالات افسردگی در نتیجه تعطیلی ، از دست دادن عزیزان یا مشکلات اقتصادی. اختلالات آسیب زا در نتیجه شرایط شرم آور جدی ، مانند بستری شدن در بیمارستان برای Covid-19 یا قرار دادن بیمار نزدیک. بدون انکار مزایایی که درمان آنلاین می تواند به همراه داشته باشد ، متخصصان بر فوریت افراد مبتلا به بیماری های جدی برای حمایت مداوم تأکید می کنند.

تعداد کمی روانپزشک: اعداد

با توجه به کمبود منابعی که دسترسی به مراقبت های بهداشت روان را محدود می کند ، یک نیاز قبل از همه گیری است. طبق داده های یورواستات 2018 ، کشورهای اروپایی با بیشترین تعداد روانپزشک در هر 100000 نفر ، آلمان (45/27 در هر 100000 نفر) ، یونان (79/25) و هلند (15/24) هستند. در حالی که لهستان (9.23) ، بلغارستان (10.31) و اسپانیا (10.93) برعکس ، کمترین تعداد روانپزشکان را نسبت به جمعیت دارند. در این زمینه ، ایتالیا با 17.08 روانپزشک در ازای هر 100000 نفر ، در این میان قرار دارد. ترس از پیامدهای روانشناختی در آینده.

استرس و اضطراب همه گیر

Tedros Adhanom Gebreyes مدیر کل WHO نگرانی هایی را در مورد تأثیر روانی که وضعیت اضطراری فعلی نه تنها بر کسانی که قبلاً آسیب شناسی کرده اند ، بلکه بر روی همه افراد ایجاد کرده است. تحقیقات نشان می دهد قرنطینه در طی همه گیری های گذشته مانند سارس ، مرس و ابولا باعث ایجاد اضطراب و استرس در افرادی که آن را تجربه کرده اند می شود. رنج و اضطراب ذهنی نیز در وضعیت فعلی در ارتباط با بیماری همه گیر Covid-19 یافت می شود. متخصصان بهداشت روان از موجی از مشکلات روانی ترس دارند.

22 ژانویه 2021 (تغییر 24 ژانویه 2021 | 12:15)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *