سی و پنج یورو پول نقد (سه بلیط برای ده ، یک بلیط برای پنج) ، تحویل در یک پاکت مهر و موم شده در پایان مسابقه ، در پای صحنه. جایزه اختصاص یافته به هشتمین رتبه از آخرین دور دوچرخه سواری Giro d’Italia، آن Sant’Elpidio a Mare ، در منطقه Marche ، که در 6 ژانویه برگزار شد. Cyclocross ، با توجه به CH ، شما را غنی نمی کندو برنده مهمترین مرحله بررسی خارج از جاده ملی تنها 122 یورو گذشته دریافت کرد. 35 جایگاه توسط فابیو آرو جمع آوری شدکه برای این منظور هشتم شد. فابیو ، برنده ووئتا ، روی سکو دو Giri d’Italia ، در پیراهن زرد تور 2017 ، جایی که پنجم شد ، 35 یورو را خرج نکرد: او می خواهد آنها را در چارچوب قرار دهد تا جشن شروع مجدد دوچرخه سواری خود (از ابتدا و از گل) بعد سه سال وحشتناک که تقریباً از روحیه رقابت کنار کشید.

در سه فصل گذشته حضور در امارات – مملو از حقوق بازنشستگی و بحرانهای عمیق روانی – آرو در میان پنج دوچرخه سوار پردرآمد جهان قرار داشت. حقوق روزانه حدود 8000 یورو. ستاره ای در آن حرفه ای بودن در جاده ها ، جایی که پیروزی در یک دور بزرگ تا نیم میلیون یورو هزینه دارد و یک روز با یک تی شرت زرد – علاوه بر تغییر زندگی و حقوق و دستمزد – تا 15000 دلار. از بین بسیاری از تخصص های دوچرخه سواری ، اسکی صحرانوردی متوسط ​​ترین است. خسته کننده ترین اما برای بسیاری (به استثنای ما ایتالیایی ها که از رتبه بندی بین المللی عقب هستیم) ، این از نظر آموزشی ، جسمی و روانی بسیار زیاد است. اتفاقی نیست این روزها در مسیرهای بلژیک و هلند ، دوئل ووت ون آرت و ماتیو ون دی پول، دو پدیده مطلق نیز در جاده ها وجود دارد. آرو ، که در جوانی در حال گشت و گذار بود ، این را فهمید و تقریباً در سن 31 سالگی می خواست تولد دوباره خود را با تی شرت جدید کبک آفریقای جنوبی از بین گل و لای بگذارد.

هدف آرو این بود که با تمرینات و مسابقات سیکلوکراس تا 31 ژانویه ادامه یابد ، روز جام جهانی در اوستنده ، بلژیک ، جایی که مربی آبی ، فاوستو اسکوتی ، او را به هر قیمتی با رنگ آبی می خواست. ساعاتی قبل از سه رنگی در روز یکشنبه در لچه (جایی که او در جایگاه دهم قرار گرفت ، بیش از سه دقیقه عقب از جوئل برتولینی برنده) ، کبک دعوت رسمی خود را برای اولین اردوی آماده سازی تیم ، در 19 ژانویه ، به ساردینی اعلام کرد ، با ممنوعیت شرکت در مسابقات بین دو کشور و نشست ملی در ارده (رم) جایی که فابیو مجبور شد مستقیماً از پولیا برود. ظاهراً پس از بحث و جدال بین مدیران ورزشی این تیم – که آرو به آنها وابسته است – و کمیساریای فنی آبی پوشان ، یک انتخاب فنی بلکه سیاسی نیز به وجود آمده است. رویای سیکلکرواس تمام شد.

10 ژانویه 2021 (تغییر از 10 ژانویه 2021 | 16:13)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *