اولین داستان ، این داستان بلافاصله پس از حوادث شامگاه مه دو سال پیش: آتشی که در یک آپارتمان متوسط ​​در ساختمانهای بلند ویا فریولی 3 ، در سینیسلو بالسامو ، همسایه و دوستش که برای فرار از خیابان می آید شعله های آتش ، زیرا یکی از آنها خرد شده و ذغال سوخته می میرد. حقیقت دیگر ، که توسط کارابینی ها پس از تحقیقات بازسازی شد: کسانی که در مراحل اولیه به عنوان نجات دهنده ظاهر شدند ، در واقع همان مردانی هستند که آتش را روشن کردند. پیشینه داستان: بدبختی و حاشیه اجتماعی محله کروکتای سینیسلو.

برای وقایع 23 مه 2019 ، سربازان واحد تحقیق ویا مسکووا و شرکت سستو سان جیووانی فرانچسکو لوکانتو 57 ساله متولد استان کاتانزارو را دستگیر و به زندان منتقل کردند. در اقدامات قاضی تحقیق از مونزا Francesca Bianchetti (که به درخواست دادستان سارا مانتوانی این اقدام را صادر كرد) اقدام به قتل سنگین برای پاشیدن کف ورودی خانه همسایه با بنزین ، مرد 58 ساله ای با مشکلات روحی که تقریباً در نیمی از بدنش به شدت سوخته بود و به همین دلیل در رقابت با مارتینو یاکینو باعث آتش سوزی شده بود (که نمی تواند از خود دفاع کند زیرا اندکی پس از وقایع در سن 55 سالگی در بیمارستانی در سن جراردو درگذشت) ، علاوه بر دور زدن افراد ناتوان در استفاده از همسایه معلول ، وصول حقوق بازنشستگی ، استفاده از کارت Postepay مستقیماً ، کارتی که درآمد حاصل از تابعیت روی آن واریز می شود.

بهره برداری از یک شخص توسط همسایگان توسط قاضی تحقیق برای “شواهد کریستال” تعیین می شود. مرد دستگیر شده و همسرش (که بررسی نشده است) ، بر اساس گزارش ها آنها “به طور کامل منابع همسایه را مدیریت کردند.” همسایه ، که “هنگام گرسنگی در همسایگان را می زند” ، اما پزشکان او را “سو describeتغذیه و فراموش شده” توصیف می کنند. علاوه بر این ، هر سه قهرمان این داستان “کوکائین استفاده کرده اند”. در مورد آتش سوزی ، معلوم شد که احتراق با بنزین (خریداری شده به قیمت 5 یورو در یک پمپ بنزین در Arcore) در آپارتمان کوچکی که هر سه در آن بودند ، اتفاق افتاده است و نه در خارج. انگیزه مشخص نیست ، که در هر صورت مربوط به درخواست مبالغ کمی از پول وی است ، که مستاجر معلول از مظنون درخواست کرد. سرانجام ، کلماتی در پرونده وجود دارد که به پرستاری از نیگواردا سپرده شده است: “دوستانم به من خیانت کردند.”

29 ژانویه 2021 | 09:21

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *