ماهانه مد Vogue بوده است با انتقاد از پوشش دو در ماه فوریه، صبح یکشنبه در شبکه های اجتماعی ، که در آن کمال هریس ، معاون رئیس جمهور 56 ساله ظاهر شد ، توسط تایلر میچل ، عکاس سیاه پوستی که در سال 2018 برای مجله بیانسه را جاودانه کرد ، به تصویر کشیده شد. تصویر رسمی تر ، مورد موافقت مجله با تیم هریس ، سناتور سابق کالیفرنیا را با لباس آبی روشن در پس زمینه ای زرد و سنجاق پرچم آمریکا را روی برگردان خود نشان می دهد. به عنوان خبرنگار از خبرگزاری هافینگتون یاشارعلی آن را تأیید کرد از نظر سیاسی، Vogue او تصمیم گرفت ، اما ، در مورد دوم با استفاده از پرتره نهادی برای جلد دیجیتال ، انتخاب نسخه چاپی – برای کارمندان ناشناخته – عکس جنجالی تر که در آن اولین زنی که به کاخ سفید انتخاب شد لباس ورزشی و یک جفت مشکی سیاه Converse All Stars را روی پاهایش می پوشد ، نمادی از مبارزات انتخاباتی او.

(مشترک شدن در AmericaCina ، خبرنامه روزانه خبرنامه خارجی ، در مورد هر دو نیرو و حوزه های نفوذ آنها: اینجا را کلیک کنید و برای Il Punto ثبت نام کنید)

پشت هریس دو پرده پارچه ای آویزان شده است ، یکی سبز و دیگری صورتی ، یادآور رنگ های برادری دانشگاهی اش ، آلفا کاپا آلفا است. این انتخابی است که Vogue احساس شخصی تری می کردم اما منتقدان می گویند پوشش دوم توهین است ، و فقط به این دلیل نیست که توافقات انجام شده با کارکنان را رعایت نمی کند: آنها ادعا می کنند که هریس دارای پوستی بسیار سبک است ، گویی با فتوشاپ روشن شده است ، قاب بی کیفیت است و انتخاب بی احترامی به پستی که از 20 ژانویه در اختیار خواهد داشت. “این به خودی خود تصویر بدی نیست ، کاملاً زیر استانداردهای Vogue است. شارلوت کلیمر ، فعال LGBTQ در توییتر خود نوشت: آنها مرتکب تعهد نشدند ، گویی که صبح روز تحویل تکالیف خود را تمام کرده اند.

این تناقضی است که ناشی از اتهامات دریافت شده در ماه های اخیر توسط کارگردان قدرتمند آنا وینتور است.، به دلیل عدم ارتقا کار روزنامه نگاران ، عکاسان و سبک شناسان اقلیت در طول زندگی حرفه ای خود و ترویج یک محیط فراگیر انتقاد کرد: وینتور از طریق ایمیل عذرخواهی کرد ، مسئولیت کامل اشتباهات گذشته را بر عهده گرفت ، . با این حال ، طبق برخی منابع در این مجله Vogue پوست معاون رئیس جمهور را روشن نمی کند، نه از طریق چراغ و نه با نور. علاوه بر این ، هریس سبک های مجله را رد می کند و ترجیح می دهد به کارمندان خود اعتماد کند. این منبع توضیح داد: “هر دو نوع توسط معاون رئیس جمهور و کارمندان وی انتخاب شده اند.” نیویورک پست. “آنها می خواستند رهبر و مرد را به تصویر بکشند: ما تصویری را انتخاب کردیم که شخصیت و اصالت او را به تصویر می کشید.”

10 ژانویه 2021 (تغییر 11 ژانویه 2021 | 09:31)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *