6 ماه دیگر اخراج را مسدود می کند

اگر مستاجر او شغل خود را از دست داد یا دید که به دلیل همه گیری ، درآمد شما با اخراج کارها کاهش می یابد ، چه کاری انجام می دهید؟ اگر نمی توانید از عهده آن برآیید ، هزینه اول آن اجاره را کاهش می دهد. اما اگر صاحب خانه به نوبه خود ، شما در وضعیت مستاجر هستید زیرا او کار خود را از دست داده و درآمد اجاره خود را از دست می دهد. حال شما چطور است؟

با تأیید بیشتر که در حکم هزاران مورد تمدید ارائه شد ، شش ماه پس از محاصره اخراج ها و آزادی خانه های توقیف شده به مالک جدید منتقل شد ، مشروط بر اینکه در آنها بدهکار و اعضای خانواده اش سکونت داشته باشند ، تصمیم به مشکلات ، و همچنین با تمدید مهلت قانونی رهن ، برای کسانی که در حال حاضر قادر به پرداخت بدهی خود به بانکی نیستند که مالی آنها را تأمین کرده است ، راه حلی اندیشیده شد (که مقاومت واقعی آن باید با گذشت زمان دیده شود).
مطمئناً برای بازگشت به اجاره نمی توان یک شبه به مسافرت رفت خانواده ها دچار سوf عملکرد هستند، حتی با وجود تمام شواهد ، با توجه به اینکه دوره های طولانی مدت اعدام با زور عمومی هنوز توسط اورژانس بهداشتی تشدید می شود ، در ماه های آینده اتفاق بسیار کمی رخ داده است.
همچنین باید اضافه شود که با توجه به مسدود شدن اعدام ها از مارس گذشته ، بخش عمده ای از اخراج های مسدود شده مربوط به شرایط پیش از همه گیری است.

مشکل واقعی این است که به قیاس آنچه برای مشاغل رخ داده توسط قانون بسته شده است باید خسارت معقول به مالکان ارائه شود برای خسارات وارده ، همچنین در این مورد توسط قانون.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *