مدارس کامپانیا می تواند یک استراحت کوتاه باشد. فرماندار وینچنزو د لوکا ، که در ژانویه ، فقط به تدریج و فقط تحت فشار دولت تصمیم به بازگشایی کلاس های دانشجویی گرفت ، ممکن است طی چند ساعت آینده کناره گیری کند و با توجه به عفونت ها دوباره تعطیل شود. علاوه بر این ، مناطقی وجود دارد که مدارس در حال تعطیل هستند: لیست موسسات بسته در توره دل گرکو (ناپل) به دلیل عفونت های Covid-19 در حال گسترش است. به دنبال مجتمع Conte در سانتا ماریا لا برونا و مقر آنژیولتی ، کودکستان جان پل دوم نیز توسط مدیر تعطیل شد. در روز بازگشت دبیرستان ها برای حضور ، دوشنبه گذشته عفونت ها افزایش یافت ، البته 50٪. و در حال حاضر هزاران خانواده در كمپانيا ، آنها از مديران مدارس خواستند كه با پذيرش فراخوان فرماندار مبني بر انتخاب آزادانه بازگرداندن كودكان از نظر جسمي به كلاس ، به فرزندانشان اجازه دهند كه از راه دور به عنوان آموزشي رو در رو ، يادگيري از راه دور را بياموزند. واحد بحران باید در چند ساعت آینده برای ارزیابی تأثیر کلی بازگشت به مدرسه تشکیل جلسه دهد: دی لوکا ، بر اساس این ارزیابی ها ، ممکن است تصمیم بگیرد همانطور که توسط تار تحمیل می شود و دوباره به تعطیلی نهادها برگردید. به خصوص که مانند ماههای اخیر هیچ وزیر آموزش و پرورش وجود ندارد که لوسیا آزولینا مخالفت کند. در این کمپین ، مدارس در هر سطح و سطح قبلاً در ماه اکتبر بسته شده بودند. دانش آموزان سه کلاس اول دبستان تا 7 ژانویه به کلاس برنگشتند ، کسانی که از مدارس چهارم و پنجم و متوسطه 21 هستند، دبیرستان در 1 فوریه.

اطلاعات

همچنین دیروز ، درصد مثبت 7.92 درصد در مقابل 8.04 روز قبل ، بسیار بالاتر از میانگین کشوری (4.7) بود. این منطقه ، دقیقاً پس از لومباردی ، برای افزایش عفونت ها به مقام دوم صعود می کند. رقمی که نگرانی ها درباره رفتار در منطقه زرد را تایید می کند ، که برای دو هفته در اینجا اعمال شده است. از 19 429 آزمایش انجام شده ، 1539 مورد جدید وجود دارد که 81 مورد آن علامت دار است. هفده قربانی ، شش نفر در 48 ساعت گذشته و 11 نفر در روزهای گذشته. در خبرنامه دیروز اداره بحران نیز 1،264 مورد بهبود یافته گزارش شده است. فشار بر بیمارستان ها اندکی در حال کاهش است: 100 واحد مراقبت های ویژه اشغال شده است ، سه واحد کمتر از دیروز و 1475 (-5) بیمارستان.

فلاپ حمل و نقل

یکی از وضعیت های مشاهده شده حمل و نقل است که خود دی لوکا یکی از دلایل اصلی گزارش گیری توسط خانواده ها عنوان کرد: ابتکاری که آنم در ناپل برای اطمینان از بازگشت اتوبوس های دانش آموزان به کلاس شروع کرد. صف های طولانی در ورودی ایستگاه Piscinola در خط 1 مترو مشاهده شد. پسران به برنامه لاستیک ANM مدرسه اعتماد نکردند و امروز صبح مدرسه را ترک کردند تا امنیت آنها را تأمین کند. اول از همه ، پسران فهمیدند – اتحادیه اتحادیه تأکید می کند – که این اتوبوس های مدرسه ای شبح همه چیز هستند ، اما مدرسه ، زیرا همه می توانند به آنها دسترسی داشته باشند ، از کسانی که به کار می روند تا کسانی که خرید می کنند. این یک شکست رعد و برق است. این فلاپ نیز از ابتکار مشابهی ارائه شده توسط EAV ناشی شده است: 67 اتوبوس موجود در خیابان – مرجع اعلامی خودكار ولتورنو – به طور متوسط ​​در هر سفر یك نفر را به همراه می آورد.

4 فوریه 2021 (تغییر 4 فوریه 2021 | 12:52 بعد از ظهر)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *