LiPhone تاشو ممکن است به زودی ، از اوایل سال 2022 وارد شود. سال هاست که در مورد آن صحبت می شود ، اما طبق شایعات آسیایی ، کوپرتینو به فاکسکان ، شریک تاریخی خود ، مامور آزمایش دو نمونه اولیه با صفحه نمایش انعطاف پذیر شده است. آنها دو فلسفه سازنده مخالف را اتخاذ می کنند. اولین پوسته ، بسیار شبیه به Samsung Z Flip ، با صفحه داخلی که پس از باز شدن قاب باز می شود. نسخه دوم به جای یک بروشور. بسته ، می تواند به اندازه یک تلفن سنتی باشد ، اما در داخل آن دو نمایشگر در کنار یکدیگر وجود دارد که توسط یک لولا متصل می شوند. هیچ صفحه ای مانند تاشو کهکشان سامسونگ بنابراین ، اما بیشتر شبیه به Surface Duo مایکروسافت است.

متولد سال 2017 است

اپل از وقت خود برای نوآوری استفاده کرد – ببینید 5G امسال فقط روی گوشی هایش فرود آمد – و بنابراین ممکن است تصمیم گرفته باشد که حتی در یک دنیای هنوز جدید و نابالغ محتاطانه رفتار کند. بر خلاف سامسونگ ، موتورولا و هواوی ، اپل یکی از معدود بزرگان این صنعت است که فرمول خاص خود را برای صفحه نمایش انعطاف پذیر ارائه نکرده است ، حتی اگر از سال 2017 در مورد آن صحبت شود. چهار سال پیش ، یک حق ثبت اختراع برای دستگاه دو صفحه نمایش ، شایعات اصرار بیشتری پیدا کردند و کسانی هم بودند که فکر کردند مدل نهایی تا سال 2020 آماده خواهد شد.

بین تأخیر و کوید

همانطور که می دانیم این اتفاق نیفتاده است و دشوار می توان گفت که آیا عامل اصلی تأخیر ، کووید با تأخیر و کارخانه های بسته چین است یا یک استراتژی شرکتی کاملاً مشخص. در هر صورت ، علاوه بر آزمایش های ادعایی در فاکسکان ، شایعاتی که در مورد 2022 صحبت می کنند دارای حق ثبت اختراع بی شماری است که طی سالهای گذشته توسط اپل جستجو شده است. مورد آخر چند روز پیش دو لولا را در یکی نشان می دهد که می تواند صفحه را به داخل و خارج باز کند. به نظر می رسد که اخبار در حال آمدن است ، به طور خلاصه. درست مثل چهار سال پیش.

6 ژانویه 2021 (تغییر 6 ژانویه 2021 | 13:38)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *