آیا ابزار Apple News در آیفون شما گم شده است؟ راحت باش ، فقط برای تو اتفاق نیفتاده است. این اتفاق بیشتر از حد لازم می افتد: صفحه های گوشی هوشمند اپل خود را به سمت چپ پیمایش کنید تا اخبار روز را در صفحه ویجت مشاهده کنید و ناگهان دیگر نمی توانید آن را پیدا کنید. توضیح دلیل دشوار است ، اما بیایید با یک حدس شروع کنیم.

ابزار Apple News برنامه Apple News نیست

اخبار اپل، برنامه ویرایش شده توسط ده ها ویرایشگر که هر روز مجموعه ای از مهمترین اخبار روز را به کاربران ارائه می دهند – و در آنجا می توانید اشتراک Apple News + خود را فعال کنید – در ایتالیا وجود ندارد. این برنامه فقط در ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، بریتانیا و استرالیا فعال است. ما فقط یک ابزارک داریم، که یک عنصر رابط سیستم عامل iOS است که تعامل با آن امکان پذیر است و اطلاعات مختلفی را نمایش می دهد. در این مورد ، اخبار. ویجت ها با نسخه نرم افزاری iOS 14 روی آیفون قرار گرفتند و در آخرین صفحه سمت چپ تلفن هوشمند (یا iPad) جمع آوری می شوند و موارد مختلفی وجود دارد: از آن چیزی که عکس ها را نشان می دهد ، تا آنچه که در واقع پیش بینی وضعیت هوا می گوید ما را به اخبار اپل با این حال مانند سایر موارد با برنامه ارتباط ندارد. از این رو احتمالاً علت سو mal عملکردهای نادر است. در ایتالیا ، اپل نیوز توسط هیچ ویرایشگری اداره نمی شود ، بلکه یک سرویس خودکار است. آ الگوریتم – ما نمی دانیم که چگونه کار می کند ، اما به نظر می رسد از ترکیبی از عوامل برای “محبوبیت” اخبار آنلاین در مورد انتخاب استفاده شده است – مراقبت می شود که این یک ، سه یا پنج عنوان اصلی را برای روز به ما نشان دهد. که دائماً در حال تغییر هستند. بنابراین ، گفتیم که ابزارک Apple News دیگر از بین رفته است. چه باید کرد؟

تنظیم مجدد ویجت

اولین و موثرترین راه حل بله است به صفحه ویجت بروید – صفحه اصلی ، همان صفحه ای که با پیمایش به سمت چپ به آن می رسید – پایین بروید و کلیک کنید دکمه کوچک در پایین که می گوید “ویرایش”. اکنون در گوشه بالا سمت چپ ظاهر می شود “+”برای افزودن ابزارک های جدید. در نوار جستجوی ابزارک ، “اخبار” را تایپ کنید و نماد انتخاب باید ظاهر شود. یا باید آن را مستقیماً در لیست ابزارک های موجود پیدا کنید. همچنین می توانید قالب را از یک تا پنج عنوان انتخاب کنید. ما به طور تصادفی از شرط استفاده نمی کنیم ، زیرا بعضی اوقات این روش جواب نمی دهد. و حتی اگر به دنبال آن بگردیم ، نمی توانیم ابزار Apple News را پیدا کنیم.

“تور” در ایالات متحده

روش دیگری وجود دارد که ما می توانیم یک “نیرنگ” تعریف کنیم که گاهی اوقات مثر است. هیچ ارتباطی با خاموش و روشن کلاسیک ندارد ، تأثیری ندارد. موثرترین راه ، اگر Apple News در لیست ابزارک های موجود ظاهر نشود ، سفر به ایالات متحده است. نه از نظر جسمی بلکه به صورت مجازی. به تنظیمات بروید و به General بروید ، سپس “را انتخاب کنیدزبان و منطقهدر اینجا ما می توانیم این کار را انجام دهیم آیفون فکر می کند در قاره دیگری است. در “زبان iPhone” ما انگلیسی و در “Zone” USA را انتخاب می کنیم. خوب ، ما از اقیانوس اطلس عبور کردیم. اکنون باید بتوانیم برنامه Apple News را ببینیم. می توانید آن را در میان نمادهای مختلف روی صفحه خود به عنوان یک برنامه از پیش نصب شده مشاهده کنید. اگر آن را مشاهده نکردید ، به App Store بروید و آن را بارگیری کنید. در این لحظه ابزارک مرتبط باید دوباره در لیست ظاهر شود و سپس می توانید آن را انتخاب کنید. شما همچنین باید با جستجوی ساده و حرکت دادن صفحه به پایین ، آن را پیدا کنید. آیا این اتفاق نیفتاده است؟ می تواند باشد. باز هم ، شما تنها نیستید. اما توانایی ما در حل این مشکل به پایان رسیده است ، حتی اپل نیز تاکنون نتوانسته است به ما در یافتن راه حلی برای آن دسته از آیفون هایی که Apple News نمی خواهد دوباره ظاهر شود ، ناکام مانده است. بنابراین شما فقط باید امیدوار باشید که با به روزرسانی نرم افزار بعدی چیزی حرکت کند.

29 ژانویه 2021 (تغییر 29 ژانویه 2021 | 08:40)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *