ده ها ایمیل به دادستانی تورین رسیده اند و از انجمن های حمایت از حیوانات و همچنین شهروندان خصوصی خواستار سرپرستی پنج گرگ چکسلواکی – دو بزرگسال و سه توله سگ – که در 18 دسامبر به ماریانژلا زافینو 74 ساله رسیده اند ، هستند. این حادثه در محل اقامت در گروگلیاسکو اتفاق افتاد: این سگها متعلق به دختر مقتول هستند (اکنون تحت تحقیقات برای قتل غیرقانونی قرار دارد) ، که در زمان حمله از خانه دور بود و – مثل همیشه – سگهای خود را با مادر در خانه رها کرد.

در حال حاضر ، گرگهای چکسلواکی در محوطه کلینیک دامپزشکی دانشگاه در گروگلیاسکو زندگی می کنند. آنها تا زمان تحقیقات ربوده شده اند ، اما بسیاری می ترسند که سرنوشت آنها بسته شود و خطر سرنگونی آنها وجود دارد. اتفاقی که دادستان هنوز آن را در نظر نگرفته است. با این حال ، انجمن های حمایت از حیوانات ، پناهگاه های حیوانات و شهروندان بسیاری وجود دارند که برای جلوگیری از بدترین شرایط بسیج می شوند. در ایمیل هایی که به دادستانی فرستاده شده ، آنها می خواهند از خطر کشته شدن جلوگیری کنند و پیشنهاد می کنند که سگ ها سگ ها را در برنامه های توان بخشی و توان بخشی قرار دهند. در حال حاضر ، پیشنهادات قابل ارزیابی توسط محققان نیستند.

در حقیقت ، تحقیقات هنوز ادامه دارد. در روزهای آینده ، معاون دادستان ، فرانچسکا تراورسو ، به دامپزشک یک مشاوره فنی در مورد رفتار سگ اختصاص خواهد داد. این متخصص باید سطح پرخاشگری گرگهای چکسلواکی را ارزیابی کرده و درک کند که محیطی که آنها در آن زندگی می کنند – یک آپارتمان کوچک با مساحت 60 متر مربع – چگونه بر شخصیت آنها تأثیر گذاشته است. همچنین لازم است ارزیابی های مرزی برای توان بخشی احتمالی حیوانات انجام شود.

هدف از تحقیق این است که نحوه مشاهده آنها را روشن کند پنج حیوان (نام آنها Ares ، Aragorn ، Aylen ، Apache و Art است) ، که به طور منظم با ریز تراشه ها در سگ ثبت نام می شوند. مالک ، متکی به انجمن نجات Coda di lupo ، که مسئول کمک و اسکان سگهای بزرگ است ، توسط وکلا Luca Polita و Dante Libra ، هر دو از Jesi (آنکونا) کمک می شود.

7 ژانویه 2021 | 15:21

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *