از شب کریسمس هیچ کس از آنها خبری نداشته است. میراندا و مارکو کلونا ، یک مادر و پسر 95 و 59 ساله ، تا چند روز قبل یکدیگر را در خیابان های ویلا گوردیانی و پرنستینو دیده بودند.. پس دیگر هیچ چیز و هیچ کس تعجب نکرد که چه اتفاقی برای آنها افتاده است ، با وجود مشکلات جدی سلامتی: این یک بیماری قلبی است ، او از آسیب های روانی رنج می برد. صبح دیروز ، تقریباً سه هفته پس از آخرین ملاقات ، شخصی در ساختمانی که در آن زندگی می کردند تصمیم گرفت که از طریق Olevano Romano درخواست کمک کند ، این نیز به دلیل بوی مشمئز کننده ای بود که از طرف هر دو نفر بوجود آمد. بنابراین ، در ساعت 10:30 صبح ، آتش نشانانی که پس از اجبار به پنجره وارد خانه شدند ، اجساد یک مادر و پسر را پیدا کردند.. اولی در اتاق نشیمن ، روی زمین خوابیده ، دومی روی تخت اتاقش. هر دو با لباس خواب.

در بازرسی اولیه از آپارتمان که توسط نیروهای امدادی و سپس توسط مأموران پلیس در ایستگاه پلیس تورپیگناتارا انجام شد ، وجود آثار خون و همچنین علائم خشونت بر روی بدن قربانیان را رد کرد. این مرگ به چند روز پیش بازمی گردد: این احتمال وجود دارد که مادر و پسر آماده باشند تا کریسمس را با هم بگذرانند و فاجعه پس از آن اتفاق افتاده باشد. بر اساس بازسازی اولیه واقعیت ها ، اولین فردی که جان خود را از دست داد ، ممکن است 59 ساله ای باشد که از اسکیزوفرنی رنج می برد ، سپس مادر درگذشت ، ممکن است از درد مریض شده باشد یا پس از گذراندن چندین روز تنها و بدون کمک تنها باشد. اکنون پزشک کالبد شکافی علت مرگ مادر و کودک را مشخص می کند: تاکنون در واقع ، کالبد شکافی دستور داده نشده است ، زیرا فرضیه اصلی این است که آنها مرگ های طبیعی هستند. اما به هر حال تحقیقات تازه آغاز شده است.

برای فهمیدن اینکه آیا زن مسن و همچنین پسرش در یک مرکز بهداشتی کمک شده اند و چرا هیچ کس در این تعطیلات از آنها مراقبت نکرده است؟ محققان برخی از همسایگان این زوج را شنیده اند و در تلاشند تا همه اقوام را ردیابی کنند. در عوض ، دانشمند پزشکی قانونی بازرسی از آپارتمان را انجام داد ، که در شرایط بهداشتی غیر ایمن و بی نظمی یافت شد ، اما درب ورودی از داخل قفل شده است.. یک وضعیت تنزل یافته ، که اکنون می خواهیم آن را روشن کنیم ، یادآور یک زن و شوهر که روزها بعد در اواسط دسامبر در خانه خود در Montagnola مرده بودند. در معاینات پزشکی مشخص شد که هر دو مبتلا به ذات الریه هستند ، احتمالاً ناشی از کوید است. و این معاینات در مورد ویلا گوردیانی ترتیب داده شده است.

10 ژانویه 2021 | 13:31

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *