نوعی بازی در حال انجام است اینتر یوونتوس در استودیوهای آسمان. از یک طرف جوزپه برگومی، از طرف دیگر کاپیتان تاریخی نراتزوری Aکمتر آندرو دل پیرو، پرچم سابق یوونتوس. او مدافع سابق ، قهرمان جهان در اسپانیا 82 را با تیم ملی شروع کرد ، وقتی این کار را برای او تکرار کرد آنتونیو کنته تیم چهارم را از نظر رقابت قهرمانی دارد.

به همین دلیل ، همیشه دوم برگومی ، فشار بیش از حد بر اینتر وجود دارد ، در حال حاضر یک امتیاز پس از میلان دوم است و یک شکست در ماراسی برابر سمپدوریا (دو گل از گل اول ، کندروا و کیتا) پس از هشت پیروزی متوالی. این سخنان واکنش حاضران را برانگیخت. از دل پیرو تا روزنامه نگار ساندرو پیچینینی. “ما مسئولیت خود را به اینتر می دهیم که باید با زور پیروز شود ، اما اینطور نیست ، فشار آوردن به آنها درست نیست. یوونتوس ، ناپولی و آث میلان ترکیب بهتری دارند. اگر او به مقام قهرمانی نرسد ، به این معنی نیست که شکست خورده است. در مورد دیگران اینطور نیست. با داشتن دو چهارم جایگاه در روز آخر ، او هرگز به پیروزی نزدیک نشد. Conte یک ارزش افزوده است “، کلمات” متهم “، که گیج های مختلفی دارند.

“متاسفم ، من در مورد فشار شنیده ام. ولی کسی که فشاری نداره کیست؟ اینتر فشار دارد ، یووه فشار دارد. میلان در حال حاضر تحت فشار قرار گرفته است زیرا او می فهمد که پشت سر او دیگران نیز هستند. آنها همچنین سالها برنده نبوده اند ، آنها واقعاً بسیار بدتر از اینتر عمل می کنند. فشار بر کسانی است که پیروز نمی شوند. و به حق من آنچه کاپلو گفت را دنبال می کنم: اینتر باید نه از این سال بلکه از سال گذشته یک تیم ببرداو گفت دل پیرو.

تصمیم شماره 10 سابق یوونتوس را دریافت کرد ، برگومی سپس سعی کرد آنچه قبلاً گفته شد را توضیح دهد. گرفتن جواب دوباره از دل پیرو (“بعد از صحبت درباره بنونتو؟ بیایید سعی کنیم آنها را تحت فشار قرار ندهیم”) و سپس از پیچینی: “آتالانتا را تحت فشار قرار ندهید ، زیرا …”. سپس برگومی به این نتیجه رسید: “مخالفت با همه به معنای درست بودن حرف من است. خوشحالم. “اما دل پیرو:” نه بپه ، آنچه گفتی درست نیست. ”

7 ژانویه 2021 (تغییر از 7 ژانویه 2021 | 15:27)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *