آنجلینی Swiss Arvelle Therapy را به قیمت 960 میلیون دلار خریداری و داروی ضد آن را تهیه کرد
چای پائولا آنجلینی

ارزش حداکثر 960 میلیون دلار ، آخرین خرید آنجلینی ایتالیایی ، به رهبری نسل چهارم ، یعنی Tea Paola Angelini (دختر فرانچسکو) ، سهامدار و معاون اجرایی رئیس جمهور. گروه دارویی خانوادگی ، معروف به Tachipirina ، Amuchina ، Moment و از طریق سرمایه گذاری مشترک Fater با P&G ، همچنین با مارک هایی مانند Pampers ، معامله ای را برای خرید Arvelle Therapeutics اعلام کرده است. گروه آنجلینی گفت: شرکت زیست دارویی سوئیس در درمان های ابتکاری برای اختلالات سیستم عصبی مرکزی ، به ویژه صرع با داروی تجربی کوئنوبامات ، متخصص است که می تواند تشنج را 50٪ یا بیشتر از دارونما کاهش دهد. این شرکت ایتالیایی می گوید ، خرید 100٪ سرمایه و از طریق شرکت فرعی آنجلینی فارما انجام خواهد شد. انتظار می رود این تعطیلی تا 4 فوریه برگزار شود.

توافق

این توافقنامه 370 میلیون بلافاصله ، 240 میلیون پس از تأیید توسط نهادهای نظارتی و سپس 350 میلیون دیگر پس از دستیابی به اهداف رشد ، پرداخت شده است. 12٪ سهام Arvelle Therapy توسط شرکت کره ای Bi Biofarmaceuti ، که مولکول را تولید کرده و مالکیت آن را حفظ می کند ، به آنجلینی فارما فروخته می شود ، در حالی که Angelini Pharma به یک مجوز تبدیل می شود. سهام باقیمانده توسط سایر سهامداران بیوتکنولوژی سوئیس ، که یک شرکت دولتی متعلق به سهامداران اقلیت مانند Andera Parrners ، KB Investment ، Brv Capital Management ، F-Prime Capital ، Novaquest ، Hig ، Lsp است ، فروخته خواهد شد.

بازار

پس از خرید ، آنجلینی فارما به دارنده مجوز منحصر به فرد بازاریابی cenobamate در اتحادیه اروپا و سایر کشورها در منطقه اقتصادی اروپا (سوئیس و انگلستان) تبدیل خواهد شد. سنوبامات ، داروی ضد صرع جدید ، قبلاً توسط FDA ، اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده تأیید شده است. آنجلینی فارما و آرولل اکنون در انتظار تأیید EMA ، نهاد اروپایی برای بازاریابی در سال 2021 هستند. آنها توسط MHRA در انگلیس ، آژانس نظارتی داروها در انگلستان ، به عنوان داروی امیدوار کننده و ابتکاری شناخته شده اند.

اهداف

پیرلوئیجی آنتونلی ، مدیر عامل آنجلینی دارو
پیرلوئیجی آنتونلی ، مدیر عامل آنجلینی دارو

هدف مشترک با نسل چهارم خانواده ، تبدیل آنجلینی فارما به یک بازیگر نوآور در بازار اروپا است که گردش مالی آن را سه برابر می کند ، که در سال 2020 یک میلیارد بود ، که 13 درصد بیشتر از سال 2019 است. حرفه سرا مدیر عامل آنجلینی فارما ، پیرلوئیجی آنتونلی. بیست سال در صنعت داروسازی با تجربه در رده های بالای بریستول مایرز ، مرک و شرکت ، نووارتیس کار کرده و عضو ریاست Farmindustria و همچنین معاون رئیس کمیته اجرایی داروها برای اروپا بوده است. از طرف دیگر ، گروه آنجلینی ، گردش مالی 1.741 میلیارد میلیارد دلاری سال Covid را که 1.644 میلیارد میلیارد دلار در سال 2019 اعلام شده بود ، اعلام کرد. آموچینا تقریبا 10٪ به درآمد فارما کمک می کند – که 60٪ از درآمد گروه را پوشش می دهد -: امسال فروش آن سه برابر شد ، می گوید آنتونلی با افزایش تقاضا برای گندزدایی ناشی از همه گیری.

سرمایه گذاری

تئا پائولا آنجلینی و همسرش سرجیو مارولو دی کاندوگانی ، مدیرعامل هولدینگ آنجلینی ، گفتند که Arvelle Therapy مهمترین سرمایه در تاریخ این گروه است ، و مجدداً بر تعهد ما به تجارت داروسازی تأکید کردند ، که بزرگترین گروه ما است. این خرید نشان دهنده یک نقطه عطف مهم در مسیر رشد ما است ، زیرا در نهایت ما را به بعد چند ملیتی که همه شرکتهای آنجلینی گروه به دنبال آن هستند ، ارائه می دهد. ما افتخار می کنیم که برای دومین بار در یک سال یک دارایی مطلوب و قابل توجه را فتح کرده ایم که ما را در میان مهمترین بازیگران بازار تقویت و قرار می دهد. این توافق نامه به ما این امکان را می دهد تا به یکی از بازیگران اصلی در سطح اروپا تبدیل شویم – گفت آنتونلی. ما قادر خواهیم بود نیازهای بیماران مبتلا به اختلالات سیستم عصبی مرکزی را از طریق نمونه کارهای ابتکاری و افتتاح شرکت های تابعه مستقیم در فرانسه ، انگلیس ، کشورهای شمال اروپا و سوئیس تا سال 2022 تأمین کنیم. این خرید به دنبال Thermacare ، بهار گذشته توسط Gsk ، برآورد شده توسط منابع بازار 190 میلیون یورو

سه منطقه

گروه آنجلینی ، تاسیس شده در سال 1919 ، دارای 5600 نفر (حدود 3000 نفر در آنجلینی فارما) است ، در 17 كشور فعالیت می كند و 1.7 میلیارد یورو گردش مالی دارد. چای پائولا آنجلینی 68 درصد از سهام آنجلینی هولدینگ را در مالکیت برهنه دارد ، با حق انتفاع از پدرش فرانچسکو ، که مستقیماً 16 درصد از آن را در اختیار دارد. 16٪ باقیمانده متعلق به ماریا فرانچسکا ، خواهر تئا پائولا است. سال 2019 ، با ورود آنتونلی به آنجلینی فارما ، سال شروع تغییر سرعت برای شرکت دارویی بود ، که فقط در سال جاری با وضعیت اضطراری کوید انجام شد. اکنون نه تنها Tachipirina و Tantum Verde ، بلکه یک محیط گسترده تر و بلند پروازانه تر با تمرکز بر سه حوزه است: در واقع سیستم عصبی مرکزی. بیماری های نادر (و در اینجا توافق نامه بازاریابی 20 میلیون دلاری اروپا با Ovid خوب پیش نمی رود ، زیرا این دارو از مرحله 3 عبور نکرده است: خطرات ساختاری سرمایه گذاری در داروهای جدید را در نظر بگیرید: یک مولکول ده هزار نفری به ثبت می رسد ) و سلامت مصرف کننده (با Thermacare).

سرمایه گذاری ها

برنامه صنعتی سه ساله از سال 2019 آغاز می شود ، اما پیش بینی سرمایه گذاری برای دهه آینده ، با خرید شرکت ها و اختراع ثبت شده: بودجه تأمین شده توسط خانواده هنوز به اتمام نرسیده است. لیست گروه در بورس اوراق بهادار در حال حاضر منتفی است: آنتونلی می گوید ، ما وسیله ای برای ادامه کار خود داریم. همچنین به لطف وام 500 میلیونی که سال گذشته با مجموعه ای از بانک ها امضا شد: Intesa Sanpaolo ، Bnp Paribas ، Banco Bpm ، Mps ، Crdit Agricole ، Banca Popolare di Ragusa.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *