از فوتبالیست ها گرفته تا پدر برای پیاده روی. ماسیمو آمبروسینی (که عکس را در حساب اینستاگرام خود قرار داده است) ، کریستین وییری و ماسیمو اودو در Parco Sempione در میلان ، شهری که شخصیت های اصلی پیراهن میلان و اینتر را بر تن داشتند و با فرزندانشان قدم می زدند ، همه متولد 2020 هستند. بیایید زمان را تغییر دهیم … پس از دویدن به دنبال توپ. آمبروسینی نوشت: حالا بیایید پشت ویلچر برویم.

از طرف دیگر مهاجم سابق اینتر (190 حضور و 123 گل از سال 1999 تا ژانویه 2006 ، قبل از اینکه شش ماه پیراهن روسونری را بپوشد) دارای دو دختر با همسر خود کنستانزا کاراچولو است. اینها استلا ، دو ساله و ایزابل کوچک ، متولد آوریل گذشته هستند.


ماسیمو آمبروسینی در 29 مه سال 2020 (تولد 43 سالگی او) برای سومین بار پدر شد. پس از آنجلیکا و فدریکو ، الساندرو کوچک متولد شد.

بالاخره اودو. حتی مدافع پیشین لاتزیو و میلان ، قهرمان جهان در آلمان در سال 2006 با تیم ملی مارچلو لیپی ، سال گذشته برای سومین بار پدر شد. پس از پسران فرانچسکو و داویده ، برای او و همسرش روبرتا پترورو ، کمان صورتی رنگ که مدتها انتظار آن بود ، گرتا کوچک آمد. متولد 23 مه. همان روز هفتمین پیروزی میلان در لیگ قهرمانان اروپا، در بازی برگشت فینال در استانبول در آتن مقابل لیورپول به پیروزی رسید.

9 ژانویه 2021 (تغییر 9 ژانویه 2021 | 18:09)

© پخش مجدد ذخیره شده استدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *