[ad_1]

از جانب اورسولا ریوا

از مستر بوفو تا جریان آگاهی: آیا می توانید به سوالات – بسیار موذیانه – فرهنگ عمومی پاسخ دهید؟

آزمون ورودی دانشکده پزشکی روز جمعه 3 سپتامبر برگزار شد. آزمون ورودی شامل 60 س questionsال چند گزینه ای است که باید در 100 دقیقه تکمیل شود: 22 در منطق و فرهنگ عمومی (10 به علاوه 12) 18 در زیست شناسی ، 12 در شیمی ، 8 در فیزیک و ریاضی. مواردی که نیاز به مطالعه بیشتر دانش آموزان دارند ، معمولاً سوالات زیست شناسی و شیمی هستند ، اما ترسناک ترین آنها (به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن آنها) س questionsالات مربوط به فرهنگ عمومی است. با کلیک روی پیوند زیر ، می توانید تمام سوالات و پاسخهای منتشر شده توسط وزارت دانشگاه را در پایان آزمون بخوانید (پاسخهای صحیح همیشه به حرف A است).

فرصتی برای آزمایش خود با دانش عمومی خود (سوالات 11 تا 22 هستند): برای مثال چند نفر از شما می دانید Zapotec چیست؟ ما می ترسیم تعداد زیادی وجود نداشته باشد: به هر حال ، “Zapotec” پاسخ صحیح به س numberال شماره 14 است:
در چهار اصطلاح زیر ، پسوند “-teca” به یک معنی است. مهلت باقی مانده را پیدا کنید
به
الف) زاپوتک
ب) کتابخانه روزنامه ها
ج) گالری تصاویر
د) کتابخانه
ه) کتابخانه موسیقی
از دیگر موضوعات مربوط به فرهنگ عمومی ، قوانین نژادی و بخار ، که توسط مستر بوفو نوشته شده است ، دو معنی کلمه “فاکتور” (که به عنوان یک سند مالی درک می شود اما همچنین به عنوان یک “عمل جادوگری” درک می شود): یک انجمن ایده هایی که در کشوری که از مالیات هایی مانند کشور ما فرار کرده است ، دقیقاً انگیزه ای برای پرداخت مالیات نیست!) و “جریان هوشیاری” چیست.

PS
Zapoteca عبارت است از توصیف زنانه صفت Sapotec ، که به معنی – همانطور که در Trecani می خوانیم – “متعلق به یک جمعیت بومی ، باستانی و مدرن ، از مرکز و جنوب مکزیک ، ساکن در ایالت فعلی Oaxaca – قبایل z ؛ هنر ، فرهنگ ساعت. سرامیک z قبل از کلمبیا ؛ زبان z ، گویش های z. (و مطلق ، مانند sm ، وام مسکن).

مکانهایی که امسال برای پزشکی و جراحی گرفته می شود 14،020 و 1253 مکان برای دندانپزشکی است. در مجموع 15،273 مکان برای 77،376 دانش آموز ثبت نام شده در آزمون: از هر 5 نفر یک نفر موفق خواهد شد. در مجموع 14،278 نفر وجود داشت.

7 سپتامبر 2021 (تغییر 7 سپتامبر 2021 | 11:48)

[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *